Szybcy i wściekli 6 Online 2013 Lektor PL Cały Film

  • Uploaded by dominator1 on Nov 27, 2013
  • Views: 3806
wzmocnić jego protest nad próba Chin do kontroli przestrzeni Szybcy i wściekli 6 Online powietrznej nad wyspami , służył jako przypomnienie , że prezydent Obama chce włączyć Ameryki wzrok na wschód, z dala od trosk Bliskiego Wschodu . Zmiana prezyd...

wzmocnić jego protest nad próba Chin do kontroli przestrzeni Szybcy i wściekli 6 Online powietrznej nad wyspami , służył jako przypomnienie , że prezydent Obama chce włączyć Ameryki wzrok na wschód, z dala od trosk Bliskiego Wschodu .

Zmiana prezydenta Obamy - kiedyś znany jako pivot , teraz Szybcy i wściekli 6 Online ponownie markowych jako przywrócenie równowagi - zawsze wydawał się bardziej retoryczne niż realne. Ale gdy wiceprezydent Joseph R. Biden Jr wyjeżdża do Chin, Japonii i Korei Południowej w przyszłym Szybcy i wściekli 6 Online tygodniu ,administracja będzie miała kolejną szansę na ukształtowaniu polityki .

" To, co nie jest dla mnie jasne , czy widzą to jako Japonia -Chiny problem, który wymaga zarządzania lub jako część testu długoterminowego testamentów z Szybcy i wściekli 6 Online Pekinu , " powiedział Michael J. Zielony ,doradca wAzji administracja George'a W. Busha , który jest teraz w Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych .

Jeśli todrugie , panie Green powiedział ,Stany Szybcy i wściekli 6 Online Zjednoczone muszą wystawać siły militarnej w regionie , budowanie zdolności obronne sojuszników takich jak Japonia i Filipiny i wyrównać kraje , które brzmią wód przybrzeżnych Chin przedstawić front Szybcy i wściekli 6 Online przeciw agresji Pekinu.

Kłopot , dodał, jest to, że "administracja jest bardzo martwi się o pojawiające zawierać Chin . "

Przyczyną wszystkich kłopotów są flyspeck Senkaku Szybcy i wściekli 6 Online Wyspy , które Japonia administruje ale Chiny , zwabieni że mogą siedzieć na szczycie bogatych złóż mineralnych , teraz twierdzi , nazywając je Wyspami Diaoyu .

Spór szło w niebezpiecznej grze pomiędzy drugim i Szybcy i wściekli 6 Online trzecim największych gospodarek świata - jeden , który ożywia stare urazy na zachowanie II wojny światowej imperialnej Japonii i doły konserwatywne japońskiego lidera, Shinzo Abe , przeciwko chińskiej prezydenta Xi Jinping , Szybcy i wściekli 6 Online który jedzie na nacjonalistyczną falę w jego kraju

Show More Show Less