Thor: Mroczny świat online 2013 Cały Film PL

  • Uploaded by dominator2 on Nov 27, 2013
  • Views: 7098
Spędziwszy miesiąc produkcji opóźnień proceduralnych Thor: Mroczny świat online lub przywoływanie melodramat politycznego w nadziei na uratowanie się , Silvio Berlusconi w środę nie mógł już powstrzymaćnieuniknione : Senat Włoch spektakularnie pozbawi...

Spędziwszy miesiąc produkcji opóźnień proceduralnych Thor: Mroczny świat online lub przywoływanie melodramat politycznego w nadziei na uratowanie się , Silvio Berlusconi w środę nie mógł już powstrzymaćnieuniknione : Senat Włoch spektakularnie pozbawił go fotela poselskiego , Thor: Mroczny świat online dramatyczny i upokarzający wydalenia , nawet jak inne potencjalne problemy czekają go .

W godzinach przed głosowaniem senatorowie Thor: Mroczny świat online przeczytać przemówienia za lub przeciw pana Berlusconiego , niegdyś potężny byłego premiera , który odpowiedział z odkrytym wiecu w centrum Rzymu . Dzień przekształcił się w telewizji , patowa podzielonym Thor: Mroczny świat online ekranie , o Panie Berlusconi uznająca się za ofiary prześladowań i zobowiązując się pozostać siłą polityczną , nawet włoskiego Senatu , większością konkurencyjnych polityków, przygotowanych Thor: Mroczny świat online do obniżenia boom .

Jego wydalenie zostało potwierdzone przez szereg głosów , a po dniu spędzonym na namiętne argumentów ,reakcja w komorze uderzał po Thor: Mroczny świat online końcowym zgadzają : cisza .

" Myślę, że jesteśmy na rozdrożu dziś" Gianfranco Casini ,senator , powiedział podczas przemówienia przed głosowaniem . " Jednak to idzie ,okres Thor: Mroczny świat online 20 lat została zawarta . "

Pan Berlusconi , 77 , jest teraz patrząc na kaskady upartych realiów . Jego usunięcie z Senatu oznacza , że jest bez obieralny urząd po raz pierwszy od około dwóch Thor: Mroczny świat online dekad i że stracił specjalnych immunitetów przyznawanych prawodawców .

Z innych spraw sądowych w toku przeciwko nim - i możliwość, że nowe postępowanie sądowe może być złożony - Pan Berlusconi jest teraz o wiele bardziej narażone Thor: Mroczny świat online niż kiedy , jako premier , wydawał praktycznie nietykalny , mrugnięcia oddalony seks i skandale korupcyjne .

Spodziewał się też , aby rozpocząć wykonywanie jeden rok pracy społecznej na przekonaniu oszustwa podatkowego , który stanowi podstawę do jego usunięcia z senatu . Thor: Mroczny świat online Ponadto ,sąd w Mediolanie orzekł , że pan Berlusconi nie może szukać żadnych funkcji publicznych przez najbliższe dwa lata. Dla człowieka , który kiedyś zdominowany Włochy z rubaszny puszyć , pan Thor: Mroczny świat online Berlusconi jest nagleznacznie obniżona wysokość , że niedawno oglądałem kilka długoletni porucznicy oderwać się od niego .

Postanowił pokazać swoją polityczną rentowności , pan Thor: Mroczny świat online w kibiców z całego Włoszech rajdu poza jego pałacu w centrum Rzymu . Koniecznosc zimno listopada , machali flagami i śpiewali pieśni obwołali ich przywódcę .

Show More Show Less