Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film

  • Uploaded by dominator4 on Dec 9, 2013
  • Views: 3739
Co najmniej dziewięć osób - pięciu żołnierzy,Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film oficerów policji i trzech cywilów - zginęło sobotę w to, co prezydent Kolumbii nazywa" terrorystyczny " atak przeprowadzone przez piętrową...

Co najmniej dziewięć osób - pięciu żołnierzy,Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film oficerów policji i trzech cywilów - zginęło sobotę w to, co prezydent Kolumbii nazywa" terrorystyczny " atak przeprowadzone przez piętrową grupy rebeliantów .

Władze wojskowe , policja krajowa i prezydent Juan Manuel Santos obwinia atak rano w stanie narodu Cauca na Rewolucyjnych Sił Zbrojnych Kolumbii , znanych jako FARC . Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film Oprócz tych, którzy zginęli , trzech żołnierzy , 12 policjantów i 23 cywilów zostało rannych , według strony internetowej prezydenta.

" Musimy być nadal w ofensywie , nie dać im jedną minutę odpoczynku , nie dać im jedną minutę rozejmu tak , że nie mają zdolności do popełniania aktów takich jak ten , " Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film Santos powiedział .

Nie było natychmiastowe Roszczenie odpowiedzialności za wybuch.

Krajowa strona internetowa policji pisał audio z policji gen. dyw Jorge Nieto , mówiąc: " Wszystkie ( dowodów ) wskazuje , że były cylindry maskują produktów Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film spożywczych wewnątrz pojazdu . " Nieto dodał, żekiedy mieszkańcy atak wystąpił były przygotowania do dnia targu w gminie Inza .

FARC była w stanie wojny z rządem amerykańskim Południu narodu od 1960 roku ,czas naznaczony okresowych rozlewu krwi .

Santos raz pierwszy został wybrany w 2010 roku na platformie kontynuuje ofensywę przeciwko lewicowych partyzantów , które były w stanie wojny z rządem przez dziesięciolecia , ale zamiast po inną drogę przez pchanie do przodu proces pokojowy wyjściowego w zeszłym Hobbit 2 Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film roku . Ogłosił w zeszłym miesiącu , że on starać o reelekcję przeciwko m.in. Oscara Ivan Zuluaga rywal , który wezwał do zakończenia rozmów pokojowych i jest przeciwko dając przestrzeń polityczną rebeliantów .

Santos powiedział podczas wręczenia nagród imprezy w czwartek w Bogocie , że Kolumbia " jest krajem zdecydowanie szukających spokoju i przesuwa się Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film w kierunku dialogu ze stanowczością i rozwagą , bez zaniedbywania bezpieczeństwa dla pojedynczego sekundę . "

W sobotęprezydent potępił to, co nazwał" tchórzliwy " akt i Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film zaoferował nagrodę w wysokości do 30 milionów pesos ( 15500 dolarów USA ) za informacje prowadzące do osób odpowiedzialnych .

On także podkreślił, żerząd Kolumbii nie ustąpić w Hobbit 2 Pustkowie Smauga Online 2013 Dubbing PL Cały Film obliczu tych i około 500 innych ataków przeprowadzonych w tym roku .

Powiedział Santos : " JeśliFARC uwierzyć , że te akty będą nas do zawieszenia broni , ... że są złe, są całkowicie błędne początku do końca. "

Categories:
Show More Show Less