Zakochani w Rzymie Online 2012 pl

  • Uploaded by dominator5 on Dec 14, 2013
  • Views: 377
Matthew Blaze ,University of Pennsylvania ekspertem Zakochani w Rzymie Online 2012 pl kryptologii , żesłabość A5 / 1 szyfrowania jest "dość zamiatania , duża luka " , która pomagaNSA słuchać telefon Rozmowy z zagranicy i prawdopodobnie także ...

Matthew Blaze ,University of Pennsylvania ekspertem Zakochani w Rzymie Online 2012 pl kryptologii , żesłabość A5 / 1 szyfrowania jest "dość zamiatania , duża luka " , która pomagaNSA słuchać telefon Rozmowy z zagranicy i prawdopodobnie także pozwala zagraniczne rządy słuchać rozmów z Amerykanami .

" JeśliNSA wie, jak to zrobić , prawdopodobnie inne agencje Zakochani w Rzymie Online 2012 pl wywiadowcze , które mogą być bardziej wrogo nastawione do Stanów Zjednoczonych , odkryli, w jaki sposób to zrobić, zbyt , " powiedział.

Dziennikarze Marc Ambinder i D.B. Grady zgłaszane w ich 2013 Zakochani w Rzymie Online 2012 pl książki " Głębokie państwa : w rządowych tajności Przemysłu " , że FBI " po cichu usunięte z kilku Waszyngtonie, DC - strefy wież telefonii komórkowej , nadajników, które karmione wszystkie dane do pokoi przewodu na zagranicznych ambasad . "

FBI odmówił komentarza w sprawie tego sprawozdania .

Modernizacji całej sieci do lepszego szyfrowania zapewnia Zakochani w Rzymie Online 2012 pl znacznie więcej prywatności dla użytkowników . Nohl ,niemiecki kryptolog , powiedział, że złamanie nowszej formy szyfrowania , zwanego A5 / 3 , wymaga 100.000 razy więcej mocy obliczeniowej niż łamanie A5 / 1. Ale modernizacji całych sieci jestkosztowne , czasochłonne przedsięwzięcie , które prawdopodobnie będą powodowały przerwy w służbie dla niektórych klientów indywidualnych telefony będą zmuszeni Zakochani w Rzymie Online 2012 pl przejść na nową technologię .

Wśród wrzawy na podsłuchu NSA na telefon Merkel , dwa z Zakochani w Rzymie Online 2012 pl wiodących niemieckich dostawców usług telefon ogłosiły , że są przyjęcia nowych, silniejszego szyfrowania A5 / 3 dla ich sieci 2G .

Oni " są teraz robi to nie robi tak po 10 lat ", powiedział Nohl , który długo nalegał taki ruch . " Tak , dziękuję, NSA . "

Jedna z tych spółek , Deutsche Telekom , jestwiększościowym udziałowcem T-Mobile. T-Mobile w oświadczeniu, w tym tygodniu , że " stale wdrażaniu zaawansowanych Zakochani w Rzymie Online 2012 pl technologii bezpieczeństwa, zgodnie z uznanymi na całym świecie standardami i zaufanych " , ale odmówił podania czy używa technologii A5 / 3 lub planuje to zrobić Zakochani w Rzymie Online 2012 pl dla swoich sieci 2G w United Zjednoczone .

AT & T ,największym dostawcą usług telefonów komórkowych Zakochani w Rzymie Online 2012 pl GSM w kraju , powiedział, że wdrożenie A5 / 3 szyfrowanie części swojej sieci . " AT & T zawsze chroni swoich klientów w możliwie najlepszy szyfrowania zgodnie z tym, co ich urządzenie będzie wspierać , " powiedział w oświadczeniu.

Firma już wdraża silniejsze szyfrowanie swojej sieci 3G i 4G , Zakochani w Rzymie Online 2012 pl ale klienci wciąż mogą skończyć za pomocą sieci 2G w zatłoczonych obszarów lub miejsc, w których są dostępne mniej wieże komórkowe .

Nawet z silnego szyfrowania ,ochrona istnieje tylko z telefonu Zakochani w Rzymie Online 2012 pl do wieży komórkowej , po czym wskaż komunikaty są odszyfrowane do transmisji na sieci wewnętrznej firmy. Przechwytywanie jest dostępny na tych linków wewnętrznych , jakWashington Post poinformował w zeszłym tygodniu . Wiodących firm technologicznych , w tym Google i Microsoft , ogłosił plany w ostatnich miesiącach do szyfrowania połączenia między ich centrów danych , aby lepiej chronić swoich użytkowników przed nadzorem rządowym i hakerów .

Categories:
Show More Show Less